به نقل از سازه کلایمر : پروژه های ساختمانی و تعمیر ملک در مقیاس بزرگ معمولاً به استفاده از کلایمر احتیاج دارند. آنها بسته به کارهایی که انجام می شود ، به عنوان پشتیبانی موقت برای کارگران ساختمانی ، تعمیرکاران ، برق ، پیمانکاران کار می کنند. در اصل کلایمر است که در اطراف یک یا چند طرف یک ساختمان احاطه شده و دسترسی آسان به نمای مختلف یک ساختمان را بدون مانع از ورود به ورودی اصلی فراهم می کند. برای این منظور ، اجاره کلایمر از نظر اقتصادی مناسب تر است.

کلایمر با واحدهای جداشونده ساخته شده است که به راحتی مونتاژ و جداسازی می شوند. از آنجا که در واقع یک کلایمر یا چندین کلایمر برای یک ساختمان نصب شده است ، برآورد هزینه اجاره کلایمر آسان است. با این حال ، نرخ خدمات کلایمر بسته به کیفیت و امنیت دستگاه مورد استفاده در ساخت کلایمر می تواند از خدمات به سرویس دیگر متفاوت باشد. کلایمر های ارزان قیمت اغلب از کیفیت پایینی ساخته می شوند و موارد درجه دو سه با چگالی بالا مانند آهن و کلایمر های با کیفیت بالا گران تر هستند و از مواد و قطعه های مرغوب ساخته می شوند. دومی وزن بیشتری را پشتیبانی می کند و برای ساخت و سازهای با طبقات بالا بسیار مناسب است در حالیکه نمونه قبلی برای تعمیرات جزئی ساختمانها شاید قابل استفاده باشد.

برآورد هزینه قیمت اجاره کلایمر

در صورت نیاز به کلایمر نسبتاً استاندارد برای ترمیم یا نگهداری قسمت خاصی از نمای ساختمان ، حتماً از عقل سلیم استفاده کنید و ابعاد ساختمان و مناطقی را که باید تعمیر کنید ، اندازه گیری کنید. با استفاده از یک نوار اندازه گیری ، باید از کل مساحتی که کلایمر را باید در پاها یا مترها قرار دهید ، اندازه گیری کنید. باید گوشه های ساختمان را در نظر داشته باشد و مسافت مشخصی در حدود 1-2 متر از ساختمان در هر طرف دور باشد.

همچنین باید ارتفاع  مورد نیاز کلایمر را اندازه گیری کرده و به یک اندازه گیری استاندارد نچسبید. تمام ساختمانها با اندازه گیری اختلاف دارند که با بالا رفتن و بالاتر رفتن ساختمانها می توانند در انحرافات بزرگ جمع شوند.

پس از برآورد اندازه گیری ها ، می توانید با خدمات کلایمر سازه کلایمر در تماس باشید و از آنها بخواهید قیمت اجاره کلایمر  و یا خرید کلایمر را برا شما ارائه دهند. شما باید به یاد داشته باشید که از همان تعداد خدمات اجاره کلایمر که می توانید برای دریافت بهترین قیمت ممکن برای اجاره کلایمر استفاده کنید ، بخواهید. این یک تصمیم عادی در هر تصمیم تجاری است و می تواند در طولانی مدت از لحاظ هزینه بسیار مناسب باشد.

سوالات مهم برای اجاره کلایمر

باید در نظر داشته باشید که بودجه که برای اجاره کلایمر در نظر دارید و بالاترین تخمین هزینه ای را که می توانید بدست آورید. بعضی اوقات خدمات کلایمر می تواند رقمی متوسط ​​برای شما رقم بزند اما هنگام رسیدن لایحه نهایی ، ممکن است شما از برخی هزینه های پنهان که قبلاً از آن مطلع نبودید ، شگفت زده شوید. مشاغل می توانند در بعضی مواقع از این جهل استفاده کنند ، بنابراین آگاهی از این ضرری ندارد.

شما باید برای هر دستگاه کلایمر قیمت اجاره را بخواهید و سپس آن را با طول و عرض و ارتفاع در پا یا متر مورد نیاز مقایسه کنید. بیشتر واحدها دارای هشت پا طول و شش متر ارتفاع هستند ، اما این بسته به تولید کننده متفاوت است.

اگر احساس می کنید می توانید با یک یا دو شوید و اجاره کلایمر می تواند هزینه کمتری داشته باشد و هنوز کار را تمام کنید ، پیش بروید. با این حال ، با خرید خود اشتباه نکنید. شما نباید به محل ساخت برسید و دریابید که کلایمری که سفارش داده اید برای پروژه کافی نیست.

کلایمر شما همچنین باید مدت زمانی را که سرویس کلایمر برای شما صورتحساب می گیرد در نظر بگیرد. اگر مدت زمان قابل توجهی است ، می گویند یک چهارم یا نیمی از سال ، تخفیف یا معامله ویژه ای را می توانید دریافت کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که هزینه های دیررس یا هزینه های پنهان که در صورت تمدید پروژه قابل اجراست ، از شما عبور نمی کنند.

اجاره در مقابل خرید

معمولاً اجاره کلایمر برای مشاغل کوتاه مدت درخواست می شود. بسته به بزرگی پروژه ، اینها می توانند در هر هفته از هفته یا 10 روز تا چهار تا شش ماه ادامه داشته باشند. بازسازی ساختمان ها ، ساختن مشاغل رنگی گسترده ، ترمیم ترک های قدیمی و جایگزینی پنجره ها و لوله کشی های بیرونی همه به اجاره کلایمراحتیاج دارند.

مزیت اجاره بها نسبت به خرید این است که اگر بخواهید پس از اتمام کار با آن ، به محلی برای ذخیره کلایمر نیاز دارید. با اجاره ، فقط باید آن را به خدمات کلایمر برگردانید. هزینه های املاک و مستغلات مورد نیاز فضاهای ذخیره سازی بسته به حجم کلایمر که خریداری کرده اید می تواند متفاوت باشد. این یک هزینه اضافی است که به صورتحساب شما اضافه می شود و با توجه به طولانی بودن کار واقعاً لازم نیست.

منبع : سازه کلایمر